Karrier, állásajánlatok

Miért jó az Olajág Otthonokban dolgozni?

Minden kolléga egyedi motivációval, tervekkel, célokkal érkezik, egyéni a kibontakozási lehetőség:

„Egy munkahelyen számomra az egyik fontos dolog, hogy olyan legyen, ahol fejlődhetek, tanulhatok valami újat, megvalósíthatom az elképzeléseimet, ötleteimet. A 24 év itt töltött idő rengeteg tapasztalattal gyarapított, tanultam, tanítottak, örömöt adtam, kaptam – persze voltak nehéz pillanatok is,- de igyekeztem és igyekszem mindig a napos oldalt meglátni mindenben. Ha rajtad múlik mások jókedve, elégedettsége, az elég nagy és szép feladat. Azon dolgozom, hogy ezt jól csináljam. Én csak akkor vagyok elégedett.”
Leskó Ildikó programszervező

Ha Ön is szeretne Magyarország piacvezető magán idősotthon-hálózatának munkatársa lenni, és az idősek magas színvonalú ellátásában részt venni, akkor jelentkezzen hozzánk!

Jelenleg az alábbi munkakörökbe keresünk kollégákat:

Álláslehetőséggel kapcsolatos kérdéseit, jelentkezését az allas@olajagotthonok.hu e-mail címre szíveskedjen küldeni!

Az alábbiakban olvashatja tájékoztatónkat az Olajág Otthonokhoz benyújtott önéletrajzok, álláspályázati anyagok, valamint azokban foglalt személyes adatok kezeléséről: adatkezelési tájékoztató

Szükséges:
Statisztikai:
A weboldal statisztikáinak elemzésével tudjuk weboldalunkat hatékonyabbá tenni, hogy a lehető legmagasabb felhasználói élményt nyújtsuk kedves látogatóinknak. Ezért gyűjtünk statisztikai adatokat a Google Analytics segítségével, amely kizárólag az IP címeket tárolja a személyes adatok közül.