Június 25-én délután adott koncertet Kecskés Tímea (színművész, énekes, táncos) és férje, Sándor Dávid (szín- és táncművész).



A duót teltház várta újpalotai otthonunk étkezőjében, ahol a művészek fergeteges hangja azonnal ellepte az épületet.



Ikonikus operett, musical és retró dalokkal kápráztatták el a nagyérdeműt. Többek között a Csárdáskirálynőből ismert Hajmási Péter, Hajmási Pál és a Neoton Família slágerei csengtek fel. Tímea és Dávid elképesztő mozdulatai inspirálták lakóinkat is, akik nem voltak restek hasonlóan táncra perdülni.



Vonatozás, nagy ölelések, közös táncok – csodálatos délután volt. A csokrot lakónk, Lajkó Ferenc adta át.