Véget értek a munkálatok újpalotai otthonunk új részlegén. A kellemes környezetben lakóink nyugodtan, rengeteg törődés mellett töltik napjaikat.


Az átadáson Dr. Szirmai Viktor főigazgató mondott beszédet, ahol kiemelte, mire kell figyelni a demenciával élők ápolásában. A hely minden szempontot figyelembevéve készült el.


A megnyitóra a falakat kidíszítő művészek is eljöttek. Az önkéntes alkotók korábban fergeteges munkát végeztek a környezet kifestésében.

Köszönjük minden kolléga és önkéntes munkáját!